PROGRAMOWANIE

OPROGRAMOWANIE GOTOWE

19 lat naszego doświadczenia i wielu klientów z różnymi pomysłami sprawiło że możemy zaproponować Tobie różnorodne i skalowalne oprogramowanie. Jeśli będziemy w stanie wykorzystać aplikacje, które stworzyliśmy, możliwe będzie szybkie dostosowanie oprogramowania do Twoich potrzeb i szybkie jego wdrożenie. Jeżeli nie będziemy posiadać oprogramowania, które spełniłoby Twoje potrzeby zajrzyj do kolejnej sekcji i dowiedz się jak tworzymy oprogramowanie.

W JAKI SPOSÓB WSPOŁPRACUJEMY ?

01

Kwestie prawne

Podpisz z nami umowę o zachowaniu poufności, aby obie strony czuły się komfortowo i wiedziały że Twój pomysł lub idea jest bezpieczna. Podpiszemy przy okazji umowę ramową określającą to w jaki sposób będziemy się rozliczać oraz  jakie będą początkowe stawki za roboczogodzinę.

02

Powiedz nam czego potrzebujesz

Opisz nam swój pomysł lub problem z jakim
się borykasz. Powiedz nam jakie masz plany wykorzystania swojego pomysłu, lub opisz etap
po etapie co utrudnia Twoje codzienne funkcjonowanie organizacji. 

03

Opracowanie koncepcji

Pozwól nam chwile pomyśleć i daj nam trochę czasu, abyśmy mogli zastanowić się w jaki sposób Twój pomysł czy problem przełożyć na działającą aplikację oraz jakie rozwiązania, funkcjonalności i idee możemy zaproponować.

04

Technologia wykonania

Na podstawie zebranych informacji i opracowaniu koncepcji, wspólnie wybierzemy technologię wykonania aplikacji, tak aby jak najlepiej była dostosowana do tego w jaki sposób będziesz
ją wykorzystywać. Technologia uzależniona będzie od tego czy będzie to aplikacja działająca jako strona www, czy będzie to aplikacja mobilna czy może aplikacja offline, którą chcesz mieć zainstalowaną
na komputerze.

05

Ustalenia i kontrakt

Ustalimy wspólnie budżet oraz harmonogram
z określonymi ramami czasowymi. Czas będzie nam potrzebny na przygotowanie wstępnej wersji funkcjonalnej (alpha), wersji beta, która uwzględni nasze i Twoje poprawki i spostrzeżenia. Ustalimy również kiedy otrzymasz aplikację. Ustalimy również ile kosztować będzie aplikacja, jakie będą warunki wsparcia i obsługi gwarancyjnej.

06

Ciężka praca

Ten etap trwa z reguły najdłużej. To czas jaki potrzebujemy na uruchomienie zespołu składający się z developerów i programistów, którzy Twoją idee lub problem zmienią w pełni funkcjonalną aplikację. Po przygotowaniu wersji beta oraz ustaleniu wszystkich niezbędnych zmian, naniesione zostaną wszystkie poprawki.

07

Wdrożenie i obsługa

Gdy wszystko będzie już gotowe .

Napisz do nas 
ZNAJDZIEMY ROZWIĄZANIE

Jeżeli masz awarię, nie możesz sobie z czymś poradzić, powiedz nam o tym, a my znajdziemy rozwiązanie.

Przetwarzanie danych

6 + 6 =