SERWERY
I ADMINISTRACJA

CO MOŻEMY TOBIE ZAOFEROWAĆ ?

01

Dobór sprzętu

Zbudujemy od podstaw lub stworzymy plan rozwoju infrastruktury IT w organizacji, dzięki któremu będziesz mieć pewność, że Twoja infrastruktura będzie się sukcesywnie rozwijać i dostosowywać do wymagań Twojego biznesu.

02

Bezpieczeństwo

Zadbamy, aby Twoje środowisko w organizacji miało odpowiednio dopasowane i zawsze aktualne oprogramowanie. Zadbamy również o odpowiednie zabezpieczenie sieci wewnętrznej i pracowników przed zagrożeniami malware, spyware, ransomware.

03

Backup i Disaster Recovery

Przygotujemy efektywną politykę backup oraz Disaster Recovery, abyś miał pewność, że Twoja aplikacja, infrastruktura wewnętrzna i najważniejsze dane w organizacji są zawsze dostępne i aktualne.

04

Monitoring i wsparcie

Zapewnimy Tobie pełne wsparcie oraz profesjonalny zespół dla Twojego środowiska i organizacji, w razie awarii zareagujemy pomagając rozwiązać problem.

05

Automatyzacja procesów

Przyjrzymy się i pomożemy zautomatyzować procesy w Twojej organizacji, aby Twoi pracownicy mieli więcej czasu na prace rozwojowe, a nie związane z utrzymaniem. 

06

Migracja środowisk

Jeśli masz starą infrastrukturę i problemy z jej zarządzaniem pomożemy Tobie dokonać migracji infrastruktury wzbogacając ją o nowe funkcjonalności i efektywne rozwiązania.

Napisz do nas 
ZNAJDZIEMY ROZWIĄZANIE

Jeżeli masz awarię, nie możesz sobie z czymś poradzić, powiedz nam o tym, a my znajdziemy rozwiązanie.

Przetwarzanie danych

12 + 5 =